Пж.!!. 49 оч надо!!! Пасиб наперед



Ответы на вопрос

Отвечает Идиятуллин Камиль.
Дані трикутники подібні. Проведемо висоту до основи першого трикутника. Отримали прямокутний трикутник з гіпотенузою 15 і катетом 9. Знайдемо інший катет:  \sqrt{15 ^{2}- 9^{2} } }=12. Коефіцієнт подібності дорівнює 12/24=1/2. Знайдемо периметр першого трикутника: 18+15*2=48. Периметр другого вдвічі більший, тобто 48*2=96.

Відповідь: 96 см.