Середня лінія трапеції дорівнює 25 см Знайти основи трапеції якщо їх різниця дорівнює 10 см


Ответы на вопрос

Отвечает Куглер Полина.
Формула для знаходження середньої лінії трапеції:  \frac{a+b}{2} .
Відомо, що а-b=10, а  \frac{a+b}{2}=25 , тож складемо систему рівнянь:
 \left \{ {{a-b=10} \atop { \frac{a+b}{2} =25}} \right.
 \left \{ {{a=10+b} \atop { \frac{10+2b}{2}=25 }} \right.
10+2b=50
2b=40
b=20
a=10+b=10+20=30
Відповідь: 20см і 30см.