Радіус кола дорівнює 8 см. знайдіть довжину хорди AB,якщо кут ZAOB =60 градус


Ответы на вопрос

Отвечает Петров Петя.
L=2R*sin(α/2)
L-довжина хорди.
α-градусна міра дуги(центрального кута)
L=2*8*sin30⁰=2*0,5*8=8(см)
Відповідь: 8см.