Один з катетів прямокутного трикутника дорівнює 30 см, а радіус описаного навколо нього кола - 17

см. Обчислити площу даного трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Бородюк Андрей.

Пусть а - 1 катет
б-2 катет
с-гипотенуза
c=2R=34
б= \sqrt (1156-900)=16
S=0.5аб=0.5*30*16=240
Ответ:S=240см^2