Один із кутів,які утворюються при перетині двох прямих,у 3 рази менший за другий. Знайдіть ці куті.


Ответы на вопрос

Отвечает Влизкова Алёнушка.
∠1=х, ∠2=3х.
х+3х=180,
4х=180,
х=180/4=45°,
∠1=45°,
∠2=3·45=135°,
∠3=45°,
∠4=135°.