Обчисліть площу бічної поверхні прямої призми, основою якої є паралелограм зі сторонами 5 см і 6

см,а бічна ребро дорівнює 8 см

Ответы на вопрос

Отвечает Саржанов Никита.

S= P*H
P=(5+6)*2=22
H= 8
S=176