Сторона основи правильної чотирикутноїпризми дорівнює- 6 дм, а бічне ребро-4 дм. Знайти повну

поверхню та об"єм призми

Ответы на вопрос

Отвечает Ким Аня.

V = Sосн. * h
Socн = a²
V = a²h
V = 36*4 = 144cм³
S повн = 2а(а+1,5h)
Sповн. = 2*4* 12 = 96см²