Периметр трикутника дорівнює 144 см. Знай діть сторони трикутника, якщо вони про порційні числам 5,

6 і 7.

Ответы на вопрос

Отвечает Слепчевич Вика.
Р=а+в+с
Пусть 5х- сторона а, 6х-сторона в, 7х-сторона с, тогда 5х+6х+7х=144
144=18х
х=8 
Значит сторона а=5*8=40, в=6*8=48, с=7*8=56
Ответ: 40,48,56