Знайдіть кількість сторін правильного многокутника, якщо сума внутрішніх кутів дорівнює 1080

градусов. ПОМОГИТЕ!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Sarsenbaeva Saltanat.
Сума внутрішніх кутів опуклого n-кутника дорівнює 180*(n-2)
180°*(n-2)=1080
n-2=1080/180
n-2=6
n=8