Висота конуса 5 см, а радіус основи 12 см. Знайти обєм і площу повної поверхні конуса?


Ответы на вопрос

Отвечает Балтекеева Зарема.
V=1/3*So*h=1/3*πR²h=1/3*π*12²*5=240π см³

l=√(12²+5²)=13 - твірна

S=πR(R+l)=π*12*(12+13)=300π см²