Помогите!!!Срочно нужно решить:1)Знайти периметр і площу трикутника АВС, <В=90,якщо

АВ=17см,АС=15см 2)Площа трикутника дорівнює 48см(квадратних),знайти сторону якщо висота дор 9см 3)У паралелограма АВСD проведені діагоналі AC,BD,площа ABCD=7см,знайти площу трикутника ACD

Ответы на вопрос

Отвечает Меркель Елена.
1. Треугольник АВС.   Р = АВ + АС + ВС
По теореме Пифагора
ВС^2 = AB^2 - AC^2 = 17^2 - 15^2 = 289 - 225 = 64;
BC = 8.
P = 17+ 15 + 8 = 40.

2. S = 48 см^2.
h = 9.
S = 1/2 * a * h = 1/2 * a * 9 = 48;
a* 9 = 96;
 a = 96: 9;
a = 10.2/3
3. S(ABCD) = 7;
S(ACD)=  1/2* S(ABCD) = 1/2 * 7 = 3,5