Дві сторони трикутника відносяться як 1:2√3 і утворюють кут 30 градусів третя сторона трикутника

дорівнює 2√7. Знайти невідомі сторони

Ответы на вопрос

Отвечает Топчанский Арсен.


трикутник АВС, АВ/ВС=1/2√3=х/2х√3, АВ=х, ВС=2х√3, АС=2√7, кут В=30,

АС²=АВ²+ВС²-2АВ*ВС*cosВ, 28=х²+12х²-2х*2х√3*√3/2, 7х²=28, х=2=АВ, ВС=4√3