Знайдіть невідомі сторони та кути трикутника ABC , якщо AB=6,AC=10,кут A =110


Ответы на вопрос

Отвечает Лунгу Илья.
По теореме косинусов
ВС^2=6^2+10^2-2*6*10cos110
BC^2=36+100-120*(-cos70)
BC^2=136+120cos70
BC=coren(136+120cos70) ответ странный! ??