Задачу помогите Один із суміжних кутів на 52° більший за другий. Знайдіть ці кути есть 10 минут


Ответы на вопрос

Отвечает Кошкин Михаил.
1) х - 1-ый суміжний кут
х+52 - 2-ый суміжний кут
2)получіть рівняння:
х+х+52=180
2х+52=180
2х=128
х=64
3) 64+52= 116 градусов
Ответ: 64, 116