На прямій а розміщено точки М,А,В.Знайти МА і МВ,якщоАВ=6см,МА +МВ=9см


Ответы на вопрос

Отвечает Гамбаль Ваня.

точка М не може лежати між точками А і В, бо інакше АВ=МА+МВ , шо не вірно так як 6 см не дорівнює 9 см

 

значить або точка А лежить між точками М і В (в такому разі МА=(9-6):2=1.5, МВ=1.5+6=7.5)

 

або точка В лежить між точками М і А (в такому разі в такому разі МВ=(9-6):2=1.5, МА=1.5+6=7.5)