В трикутнику ВNL,кут В дорівнює 90°,кут N дорівнює 30°,ВL дорівнює 12°.Чому дорівнює сторона NL?


Ответы на вопрос

Отвечает Шульц Наташа.

NL=BL * sin N = 12 * (1/2) = 6