Знайдіть сторону ромба,діагоналі якого дорівнюють 14 см. і 48 см.


Ответы на вопрос

Отвечает Левшанова Милена.

4*а²=d₁²+d₂²

a=√((d₁²+d₂²)/4)

a=√((14²+48²)/4) = √(( 196+2304)/4)  =√625 =25 cм