Прямокутний трикутник 2 і знайдіть сінус більшого кута.


Ответы на вопрос

Отвечает Мищенко Екатерина.

Гипотенуза тр-ка равна:  \sqrt{ 2^{2}+  \sqrt{5} ^{2} }  }=3.
Больший острый угол лежит напротив большего катета, √5>2, значит sin \alpha = \frac{ \sqrt{5} }{3}