На одній із граней двогранного кута позначено точку м з якої проведено перпендикуляр ма до ребра

кута і перпендикуляр мв до другої грані. обчисліть градусну міру цього кута якщо ма = 8 мв = 4см

Ответы на вопрос

Отвечает Зверев Саня.
В прямоугольном треугольнике МАВ ∠В=90°.
sinA=МВ/МА.
МВ=МА/8=4/8=0.5 см.
sinA=0.5/4=0.125.
∠А=arcsin0.125≈7.2° - это ответ.