Знайти невідомі сторони і кути трикутника АВС,якщо ВС=6см,кут В=30°,кут С=45°.Допоможіть

будь-ласка, дуже потрібно!))

Ответы на вопрос

Отвечает Плис Ярослав.
Дано: АВС В-30, С-35
Знайти: Ав, Вс, АС
Розвязання
Розглянемо трикутник АВС, В-30,С-45, А= 180-30-45=105;

За властивістю кута катетів і гупотенузи (В=30 , ВС=6см) АС=6:2=3