У ΔАВС АВ=4√2 см,кут С=135°·Знайдіть діаметр кола,описаного навколо трикутника·


Ответы на вопрос

Отвечает Миклин Никита.
R = AB / 2* sin135 = 4*корінь2 / 2*(корінь2/2) =4 Діаметр = 2*4=8