Сторони паралелограма дорівнюють 10 см і 12 см, а менша з висот 5 см. Знайдіть більшу висоту

паралелограма.

Ответы на вопрос

Отвечает Ахматова Анастасия.
S=a*h2=12*5=60; h=S/a=60/10=6см