В основу правильної шестикутної піраміди вписане коло радіусом 2 корінь з 3см.Знайдіть площу бічної

поверхні піраміди, якщо її апофема дорівнює 5см.

Ответы на вопрос

Отвечает Тарасова Екатерина.

сторона піраміди=2*радіус*корінь3/3=2*2*корінь3*корінь3/3=4, бічна поверхня=1/2* периметр 6-кутника*апофема=1/2*6*4*5=60