Один з кутів прямокутного трикутника має 60 градусів, а сума найменшої і найбільшої його сторін

дорівнює 6 см. Знайдіть довжину гіпотенузи.

Ответы на вопрос

Отвечает Berkyt Danil.

а,в-катеты;с-гипотенуза

а+в=6; в=а*тg60 

а+аtg60=6

a(1+tg60)=6

а=6/(1+1.7)=2.2

с=а/cos60=2.2/(1/2)=4.4