Геометрия на казаxском помогитее 9,10,11 зделайте пожалуйстаа



Ответы на вопрос

Отвечает Шевченко Маша.
9)сыбайлас бурыштардын косындысы 360 градуска тен жане бир бирине жаткан бурыштар озаратен болады.онда;
2 (х/8+х)=360
х/8+8х/8=180
9х/8=180
х=180×8/9
х=160
улкен бурышы 160 градуска тен

10) по той же причине
2 (х+44+х)=360
2х+44=360/2
2х=180-44
х=136/2
х=68
68+44=112
бурыштардын шамалары 68,112градус