Срочноо?!! знайдіть площу рівнобічної трапеції, бічна сторона якої дорівнює 6 см, нижня основа 10√3

см, а кут при основі дорівнює 30°

Ответы на вопрос

Отвечает Иринка Иринка.
Висота=сторона на син 30
= 6*1/2=3
Відрізок що висота відтинає на основі = √(6*6-3*3)=5
Площа = висота*півсума основ
=3*(1/2)*(10√3+(10√3-5-5)=33√3/2