Площа перерізу круглого мідного дроту дорівнює 314 мм в квадраті. Якої товщини шар потрібно зняти з

цього дроту, щоб він проходив через отвір діаметром 18,5мм? ТЕРМІНОВО!!!! БУДЬ ЛАСКА!!!!! ГЕОМЕТРІЯ 9 КЛАС

Ответы на вопрос

Отвечает Попович Артур.
R = √(S/π)
R = √314/3,14
R=10
Товщина шару який треба зняти=
10-(18,5/2)=0,75 (мм)