Сторона трикутника дорівнює 12 см, а радіус описаного кола - 4 см. Чому дорівнює градусна міра кута

трикутника, протилежного до даної сторони?

Ответы на вопрос

Отвечает Руденко Светлана.
По теореме синусов a/sin(alpha)=2R, тогда sin(alpha)=a/2R=12/8=3/2=1,5>1 значит такого быть не может...