Один із кутів трикутника на 30 градусів більший за другий і на 30 градусів менший від

третього.Знайдіть кути цього трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Рогова Даша.
Нехай х - перший кут.
х+30+х+х-30=180
3х=180
х=60
2)60+30=90 - 3 кут
3)60-30=30 = 2 кут