Площа повної поверхні куба дорівнює 150. Знайдіть його обєм


Ответы на вопрос

Отвечает Читиев Давид.
Sполн.пов. куба=6*a²
150=6*a², a²=25, a=5
Vкуба=a³, V=5³
Vкуба=125