Всі ребра прямої трикутної призми однакові,по 2 см.Знайдіть об'єм цієї призми


Ответы на вопрос

Отвечает Серапиао Саша.
V=Sосн*H
Sосн=a²√3/4
a=2 см
H=2 см

V= \frac{ 2^{2}* \sqrt{3}  }{4}*2 =2 \sqrt{3}
V=2√3 см³