Центр вписаного у рівнобедрений трикутник кола ділить його висоту проведену до основи на відрізки

12 і 20 починаючи від основи. обчислити периметр трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Белова Оля.

S=p*r

r=12

S=1/2a*h=1\2a*(12+20)=16a

16a=12P

p=4/3a