СРОЧНО 100 балів !!!!!Зобразiть куб, ребро якого дорівнює 4 см. Проведіть діагоналі однієї основи і

однієї бічної грані. Знайдіть їх довжини. Побудуйте діагональ куба і знайдіть її довжину.​

Ответы на вопрос

Отвечает Софронова Виктория.

Ответ:

Діагональ бічної грані=√(4²+4²)=√32=4/2

Діагональ куба=√(4²+(4√2)²)=√48=4√3

Объяснение:

Наче так