Сторони трикутника відносяться ,як 7: 5 :4. Знайдіть невідомі сторони подібного йому трикутника ,

якщо у нього сума найбільшої та середньої за величиною сторін дорівнює 36 см. Стороны треугольника относятся как 7: 5: 4. Найдите неизвестные стороны подобного ему треугольника, если у него сумма крупнейшей и средней по величине сторон равна 36 см

Ответы на вопрос

Отвечает Дмитриев Даня.

Ответ:  12 см,  15 см,  21 см.

Объяснение:

Сторони трикутника відносяться ,як 7: 5 :4.

Знайдіть невідомі сторони подібного йому трикутника , якщо у нього сума найбільшої та середньої за величиною сторін дорівнює 36 см.

-----------------

Решение.

Пусть 1 сторона подобного треугольника равна 7х см.

Тогда 2 сторона равна 5х см.

3 сторона равна 4х см.

По условию:  

7х+5х = 36.

12х=36.

х=3.

--------------------

1 сторона  равна 7х=7*3=21 см.

2 сторона равна 5х=5*3=15 см.

3 сторона равна 4х=4*3=12 см.