СРОЧНО!! ДАЮ 13 БАЛЛОВ! Відрізок MA перпендикулярна до площини прямокутника ABCD, у якого AB=6cм,

BC=8см.Знайдіть відстань від точки М до точки А, якщо МС=26 см

Ответы на вопрос

Отвечает Русакова Ангелина.

Відповід

в трикутнику АВС знайдемо гіпотенузу АС

АС^2=36+64=100

АС=10

в трикутнику АМС знайдемо катет АМ

АМ^2=676-100=576

АМ=24

Пояснення:

за теоремою Піфагора