Дано:ABCD-Трапеция BE||CD, ∠ A=40°,∠ ABE=75°. Найти:∠ B,∠ C,∠ D.



Ответы на вопрос

Отвечает Гришин Кирилл.
Треба додати 75+40+40=165 всі кути і відняти 165-40=125 кут B
165-75=90 кут C 125-90=35 кут D