Знайти площу трикутника, якщо його сторони 4 см і 6 см, а кут між ними 30 градусів


Ответы на вопрос

Отвечает Ганага Саша.

Площадь треугольника:

s =  \frac{1}{2}  \times a \times b \times  \sin( \alpha )

s =  \frac{1}{2}  \times 4 \times \: 6  \times  \sin(30)

s =  \frac{1}{2}  \times 4 \times 6 \times  \frac{1}{2}

Ответ:S=6см^2