Знайдіть тупий кут між діагоналями прямокутника сторони якого 9 см і 6 см​


Ответы на вопрос

Отвечает Волкович Тёма.

Ответ:

Объяснение:

d=√a²+b²=√9²+6²=√81+36=√117≈11 см

sin α= 6/11=0,5454  α≈33°

ΔBCO BO=CO,тому кути при основі ВС рівні.

Кут між діагоналями - кут ВОС.

ВОС= 180°-2×α=180°-2× 33°=124°