Знайдіть площу прямокутного трикутника , якщо бісектриса гострого кута ділить протилежний катет на

відрізки завдовжки 24 см і 51 см

Ответы на вопрос

Отвечает Барановская Диана.


трикутник АВС, кутС=90, АК - бісектриса кута А, ВК=51, КС=24, КС/ВК=АС/АВ, 24/51=АС/АВ, АВ=51АС/24, АВ в квадраті-=ВС в квадраті+АС в квадраті, ВС=51+24=75, 2601*АС в квадраті/576=5625+АС в квадраті, 2601*АС в квадраті=576*АС в квадраті+3240000, АС=40, площа АВС=1/2АС*ВС=1/2*40*75=1500