Визначити кількість сторін опуклого многокутника, якщо кожен з його кутів по 120​


Ответы на вопрос

Отвечает Севостьянов Данил.

Ответ:

Шестиугольник

Объяснение:

180(n-2)/n=120

180(n-2)=120n

180n-120n=360

60n=360

n=360/60

n=6