Знайдіть площу осьового перерізу конуса в якого твір на дорівнює 8 сантиметрів І утворює з площиною

основи кут 30 °

Ответы на вопрос

Отвечает Рудь Юля.

Ответ:

BC= 8

кут BCA = 30°

∆BOC - прямокутний

Так як катет ВО лежить проти кута 30°, значить він дорівнює половині гіпотенузи. ВО= ВС/2= 8/2= 4

ОС²= ВС²-ВО²= 8²-4²= 64-16= 48

ОС= √48 = 4√3

АС= 2ОС= 2•4√3= 8√3

S ∆ABC= (1/2)• BO•AC= (1/2)•4•8√3= 16√3 см²