із центра о правильного шестикутника abcdfk поставлено перпендикуляр so до площини цього

шестикутника, so =корінь із 2см.знайдіть відстань від точки s до прямої ав ,якщо висота трикутника соd дорівнює корінь із 2см

Ответы на вопрос

Отвечает Барышов Денис.

Ответ:

OD^2 = SO^2 + SD^2

OD^2 = 2 + 2 = 4

OD = 2 см

расстояние = (SO * OD) / SD

расстояние = (корень из 2 см * 2 см) / (корень из 2 см)

расстояние = 2 см

Объяснение: