Периметер осьового перерізу конуса 64 см, висота 8. Знайти радіус основи.


Ответы на вопрос

Отвечает Авдеева Настя.
P=2(2R+H)  P=64 см  Н=8 см
64=2(2R+8)
2R+8=32
2R=24
R=12 см