в трикутник CDE вписано коло з центром в точці А. знайдіть кут CED трикутника ,якщо кут ACD=27, а

кут CED=на 12 быльший за кутDCE.

Ответы на вопрос

Отвечает Захаров Михаил.

Ответ:

кут СЕД=66°

Объяснение:

Центр вписаного кола є центром перетину бісектрис. якщо АСД = 27, тоді кут ДСЕ=27*2=54 (тому що СА - бісектриса - ділить кут навпіл), за умовою кутСЕД більший на 12°  за кутДСЕ, тоді 54+12=66