Укажіть градусну міру внутрішнього кута правильного 40-кутника


Ответы на вопрос

Отвечает Маньковский Ярослав.

Ответ:

171°

Объяснение:

сума кутів n-кутника

S = 180(n-2)

S(40) = 180*38

в правильному многокутнику всі кути рівні

Один кут = S/40 = 180*38/40 = 18*38/4 =9*19 = 171°