Бічна сторона рівнобедреного трикутника має довжину 20см. Довжина однієї з його сторін дорівнює 2/5

довжини іншої. Чому дорівнює периметр цього трикутника? А:36 Б: 48 В:60 Г: 90 Д: 120

Ответы на вопрос

Отвечает Дулкай Ангелiнка.

Відповідь:

В: 48

Пояснення:

Трикурник рівнобедрений тому дві його сторони будуть по 20 см.

Тепер знайдемо третю сторону:

0,4 = х

1 = 20

х = 20 * 0,4/1= 8 (см)

Р = 20+20+8=48 (см)