Знайдіть довжину відрізка АВ, якщо А (1;3), В (2;5) Варіанти відповідей:А) 5Б) √13В) √5Г) 3​


Ответы на вопрос

Отвечает Ласточкина Женя.

Ответ:

 \sqrt{5}

Объяснение:

 |ab|  =  \sqrt{ {(2 - 1)}^{2}  +  {(5 - 3)}^{2} }  =  \sqrt{1 + 4}  =  \sqrt{5}