Помогите пожалуйста. Отдаю все бали. Продовження бічних сторін АВ і СD трапеції АВСD перетинаються

в точці Е. Знайдіть відрізок ЕD, якщо СD=8 см, ВС:АD=3:5.

Ответы на вопрос

Отвечает Суворов Кирилл.

Ответ:

ED = 20

Объяснение:

Нехай EC = x, ED = x+8

ΔBEC подібний до  ΔAED

\frac{x}{x+8} =\frac{3}{5}

5x = 3x+24

2x = 24

x=12

ED = 12 + 8 = 20

другий випадок

якщо точка D - вгорі, то ED = 12

але по-нормальному D - внизу