Внутрішній кут правильного многокутника дорівнює 144°. Знайдіть: 1)кількість вершин многокутника;

2)периметр многокутника, якщо його сторона дорівнює 3см.

Ответы на вопрос

Отвечает Гаврилин Слава.

Ответ:

1) 10 2) 30

Объяснение:

1)144= 180(n-2)/n

144n = 180(n-2)

144n = 180n -360

144n-180n = -360

-36n =-360

n= 10

2) P= a *n = 3*10 = 30 см

a - сторона