Середня лінія трапеції дорівнює 7 см. Знайдіть основи трапеції, якщо одна з них на 2 см менша за

другу.

Ответы на вопрос

Отвечает Андреев Андрей.

Відповідь:

8 см

6 см

Пояснення:

Запишем одну основу Х, а другу Х-2

Тоді з формули маємо:

m=\frac{a+b}{2} \\7=\frac{x+x-2}{2} \\14=x+x-2\\16=2x\\x=8

Одна основа 8 см, друга основа : 8-2=6 см